Pierwsza wizyta w gabinecie lekarza okulisty na NFZ

Pierwsza wizyta w gabinecie lekarza okulisty na NFZ w naszej poradni okulistycznej wymaga podania przy rejestracji kodu e-skierowania o którym więcej można przeczytać w naszym artykule poświęconemu wyjaśnieniom na czym polega.

Przy pierwszej wizycie w naszej poradni prosimy o przybycie 5 minut przed umówioną godziną, przed gabinetem lekarza znajduje się poczekalnia. W tym czasie nasz zespół będzie mógł potwierdzić zgodność danych osobowych pacjenta i w razie braków uzupełnić wymagane informacje.

Lekarze okuliści badający w naszej poradni współpracują z nami od wielu lat, są doświadczeni i bardzo profesjonalni. Zapewniamy że nie trzeba stresować się przed wizytą, gdyż są pełni empatii, rozumieją potrzeby pacjentów i spotkanie z nimi to najlepsza droga do zadbanego wzroku naszych pacjentów.

Każda kolejna wizyta kontrolna traktowana jest jako kontynuacja leczenia dzięki czemu nie będziemy już wymagać skierowań do naszej poradni.

Aby uzyskać informacje o najbliższych wolnych terminach dla umawiania wizyty prosimy o kontakt telefoniczny lub pozostawienie danych w naszym formularzu rejestracji on-line.

Na otrzymane przez nas w formularzu dane obsługa naszej poradni okulistycznej oddzwoni z propozycją ustalenia terminu wizyty.

Linia telefoniczna w naszej poradni może być aktualnie zajęta dlatego w takich momentach formularz pomaga w komunikacji z pacjentami dlatego gorąco polecamy tą formę kontaktu.