Na wszystkie oprawy okularowe -40% oraz rabat -10% na szkła Essilor

Obniżka cen wszystkich opraw okularowych w salonie optycznym Art Optyk Tychy

Promocja obowiązuje do 23.12.2022, podczas której dostępne będą promocje na wszystkie oprawy okularowe do -40%.

Dodatkowy rabat -10% na wszystkie szkła okularowe marki Essilor dodaje skrzydeł naszej promocji, dzięki której możesz zyskać łącznie do -50% cen na zakup okularów.

O szczegóły promocji można zapytać bezpośrednio sprzedawców w naszym salonie optycznym.

 

Art Optyk Tychy posiada szeroki wybór opraw okularowych znanych i popularnych firm takich jak Ray-ban, Versace, Burberry, Emporio Armani, Prada, Vogue, oraz wielu innych producentów modowych opraw o których więcej można przeczytać >>tutaj<<

Jesteśmy również Ambasadorem marki Essilor i specjalizujemy się w sprzedaży szkieł okularowych tej firmy, co więcej posiadamy przeszkoloną kadrę pracowników, która odpowie na każde pytanie związane ze szkłami oraz powłokami firmy Essilor. Dodatkowe informacje o dostępnych powłokach można znaleźć >>tutaj<<

Sprzedajemy również soczewki okularowe innych firm, takich jak Szajna, Shamir, Hoya oraz innych znanych producentów.

Produkujemy też własne szkła progresywne – które idealnie nadadzą się jako pierwsza przymiarka do noszenia szkieł progresywnych oraz ich przetestowanie.

Zważając na to iż produkujemy je sami we własnym laboratorium, są one zawsze w cenie promocyjnej, a czas oczekiwania na nie jest najkrótszy.

 

Zapraszamy również na badania z doborem szkieł okularowych wykonywane przez Specjalistów Optometrii na najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeniach badających wzrok.

Badania te mają na celu precyzyjne zbadanie wady wzroku (z dokładnością do 0.01 dioptrii), trwają około 45 minut oraz kolejka na wizytę jest znacznie krótsza niż do gabinetu lekarskiego.

Przypominamy, że nasz salon optyczny jest czynny także w Soboty. W naszej poradni w sobotę lekarz okulista również przyjmuje na wizyty w swoim gabinecie.

 

Obniżka cen opraw okularowych – optyk – salon optyczny – okulary – Tychy

 

 

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

MULTIPARA W 90 DNI

*Zapytaj o szczegóły promocji sprzedawcę

Decyzja o drugiej parze soczewek do 90 dni od zakupu

ANGIOGRAFIA KOMPUTEROWA

BADANIE: 200ZŁ

TOMOGRAFIA OCT 3D

BADANIE: 100 zł