Crizal Sapphire

Crizal Sapphire

Powłoka Crizal Sapphire redukuje odbicia niezależnie od kąta padania światła. Dzięki temu nasza jakość widzenie jest w lepszej jakości a obrazy są bardziej żywe.

Wysoki poziom uszlachetnienia soczewek Crizal Sapphire

Powłoka Crizal Sapphire zapewnia wysoką ochronę szkieł okularowych, dzięki tej powłoce okulary są odporne na zadrapania, kurz oraz krople wody. Dzięki temu nie musimy się martwić o zniszczenie naszych szkieł jak i również o zabrudzenie ich, ponieważ są łatwe w czyszczeniu.

Zoptymalizowane warstwy na obu powierzchniach soczewki

Grubość warstw została przeliczona, aby zapewnić jak największą efektywność dla wielu kątów padania, dla obu powierzchni soczewki. Na tylnej soczewce powierzchni dodano innowacyjną Nanowarstwę SiO2 która minimalizuje widoczne refleksy światła w obszarze 360 stopni zachowując przy tym wysoki poziom ochrony przed promieniami UV.

Więcej informacji i rezerwacja wizyty z doborem szkieł

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szkłach marki numer 1 w Polsce – Essilor zapytaj o informację naszych doradców w sklepie stacjonarnym.

Więcej możesz przeczytać również w artykułach opisowych szkła korekcyjne.

Jeśli chciałbyś umówić się na badania w naszej poradni które wykona dla Ciebie specjalista Optometrii i pomoże dobrać szkła korekcyjne zachęcamy do rezerwacji wizyty tutaj:

https://global.essilor.com/pl/wyszukiwarka-optykow/szukaj#/practice/e4a9aa60-5cda-47cd-ac97-d5c7168699ab