Laboratorium

W ArtOptyk posiadamy Laboratorium w którym sami produkujemy szkła korekcyjne.

Jako jeden z nielicznych lokalnych zakładów optycznych jesteśmy wyposażeni w technologie które umożliwiają nam wytwarzanie szkieł na potrzeby klienta.

Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko realizować zlecenia i maksymalnie skrócić czas oczekiwania na gotowe okulary oraz stworzyć konkurencyjną ofertę, tak aby ceny gotowych okularów były atrakcyjne dla naszych klientów.

Oferujemy testowe szkła progresywne w cenie 50 zł za parę, tak aby osoby które nie posiadały wcześniej szkieł progresywnych w swoich okularach mogły przekonać się o ich przewadze nad pozostałymi szkłami takimi jak jednoogoniskowe czy dwuogniskowe. Szkła testowe wykonujemy po to, aby nasi klienci mogli przetestować indywidualnie czy ich wzrok będzie w stanie przyzwyczaić się do szkieł progresywnych i wygody jaką gwarantują. Szkła są w indeksie 1,56, co oznacza szkło nieco cieńsze w przypadku konieczności użycia wyższych mocy tj +2,00 dpt. i więcej – także w mocach ujemnych.

W naszym Laboratorium zajmujemy się również barwieniem szkieł w odcieniach brązu, czerni, czerwieni, zieleni oraz koloru niebieskiego.

Oferujemy soczewki progresywne o szerokim kanale progresji, utwardzone.
Umów się na wizytę ? 32 217 07 73
ul. Damrota 64, Stare Tychy (nieopodal kościoła św.Marii Magdaleny)