Laserowanie siatkówki oka – Laseroterapia, zabiegi mikropulsami lasera

Laseroterapia mikropulsowa siatkówki oka zieloną wiązką – bezinwazyjną, nie przypalającą jak w przypadku czerwonej wiązki.

Zabiegi laserowania w naszej poradni to idealna alternatywa dla Iniekcji doszklistkowych z porównywalnym, a często nawet lepszym efektem leczenia.

Potwierdzają to badania wykonane przez profesorów z dziedziny okulistyki na pacjentach w Ameryce oraz udokumentowane wynikami badań.

Często zdarza się, że pacjentowi jako jedyne rozwiązanie przedstawia się zabiegi iniekcji, nie wspominając o możliwościach leczenia laserem.

Dlatego przedstawiamy serię artykułów, które mogą przekonać Cię do skuteczności tej metody leczenia, efektywności, a w rezultacie do jej wyboru.

Najnowsze technologie tworzone są dla pacjenta, aby móc zapewnić mu jak najlepszą opiekę i leczenie.

Zapewniamy o bezpieczeństwie zabiegów w naszej poradni okulistycznej, a także o profesjonalnej kadrze specjalistów którzy wykonują laseroterapię siatkówki oka.

Wyspecjalizowani lekarze, doktorzy nauk medycznych z dziedziny okulistyki w naszej placówce pomogli już setkom pacjentów i potwierdzają skuteczność tej metody leczenia.

Cena pojedynczego zabiegu to na dzień dzisiejszy jedyne 350 zł i jest jedną z najniższych w naszym regionie Polski.

Laseroterapia siatkówki oka

Cukrzycowy obrzęk plamki – DME

Cukrzycowy obrzęk plamki potocznie zwany DME (diabetic macular edema) to nagromadzenie się płynu w obrębie warstw siatkówki w skutek przecieku z mikronaczyń. Schorzenie to łatwo zdiagnozować jest prostym, szybkim i bezbolesnym badaniem OCT za pomocą tomografii komputerowej. Schorzenie to występuje w przebiegu retinopatii cukrzycowej która jest już przewlekłym powikłaniem mikronaczyniowym …
Czytaj Dalej

Retinopatia cukrzycowa

1.Retinopatia cukrzycowa – czym jest? Retinopatia cukrzycowa – to schorzenie polegające na uszkodzeniach w naczyniach krwionośnych znajdujących się w siatkówce oka, wynikających z występującej u pacjenta cukrzycy typu 1, a także w przybliżeniu u około 60% cukrzyków typu 2-iego. Dodatkowo Pacjentom chorującym na cukrzycę znacznie wcześniej i częściej wykrywa się …
Czytaj Dalej

Laser mikropulsowy PASCAL Synthesis®

Laserowanie siatkówki oka – Fotokoagulacja mikropulsami Laser mikropulsowy siatkówki oka wykonuje się w celu leczenia schorzeń takich jak obrzęk plamki żółtej czy retinopatii cukrzycowej. W zależności od stopnia rozwoju schorzenia lekarz okulista na konsultacji decyduje o konieczności wykonania zabiegu oraz o ilości sesji które muszą zostać wykonane żeby osiągnąć zadowalający …
Czytaj Dalej

Diagnostyka tomografem komputerowym OCT

Diagnostyka tomografem komputerowym OCT i Technologia Swept Source – nowe możliwości w zakresie obrazowania struktur oka. Diagnostyka tomografem komputerowym OCT w porównaniu do najbardziej rozpowszechnionych aparatów spektralnych (SOCT) nasze urządzenia umożliwiają uzyskanie znacznie większej szybkości skanowania i lepszej jakości obrazowania. Obecnie mamy możliwość bardziej precyzyjnej penetracji struktur oka (aż po …
Czytaj Dalej