Crizal Sun Xprotect

Okulary przeciwsłoneczne które pasują do twojego stylu życia

Kiedy jesteś w drodze, nie zawsze myślisz o tym, jak obchodzić się z okularami przeciwsłonecznymi lub jak je przechowywać. Okulary przeciwsłoneczne Xperio z Crizal Sun XProtect zapewniają wysoki poziom ochrony, jakiego oczekujesz podczas noszenia okularów przeciwsłonecznych, dzięki czemu możesz skupić się na swoim dniu, a nie na okularach przeciwsłonecznych.

Subtelne złote wykończenie to obietnica Crizal Sun XProtect, że soczewki Xperio zapewniają doskonałą ochronę przed zadrapaniami i brudem.

Najwyższa ochrona przed promieniowaniem UV

Dzięki szkłom Crizal Sun XProtect Twoje oczy są chronione przed szkodliwym światłem UVA i UVB docierającymi z każdej strony. Szkła z powłoką Crizal Sapphire posiadające ochronę przeciwsłoneczną E-SPF 50+ zapewniają najwyższą możliwą ochronę, jaką mogą zapewnić okulary przeciwsłoneczne. Promienie UV są blokowane z przedniej i tylnej strony szkieł.

Dobra widoczność na zewnątrz

Jeśli potrzebujesz korekcji wzroku aby dokładnie widzieć w pomieszczeniach to potrzebujesz jej też, aby widzieć na zewnątrz w słońcu. Dlatego rekomendujemy dobór okularów przeciwsłonecznych przez optyka. Dla optymalnej wizji połącz Crizal XProtect ze szkłami premium od Essilor, takimi jak Eyezen czy Varilux.

Więcej informacji i rezerwacja wizyty z doborem szkieł

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szkłach marki numer 1 w Polsce – Essilor zapytaj o informację naszych doradców w sklepie stacjonarnym.

Więcej możesz przeczytać również w artykułach opisowych szkła korekcyjne.

Jeśli chciałbyś umówić się na badania w naszej poradni które wykona dla Ciebie specjalista Optometrii i pomoże dobrać szkła korekcyjne zachęcamy do rezerwacji wizyty tutaj:

https://global.essilor.com/pl/wyszukiwarka-optykow/szukaj#/practice/e4a9aa60-5cda-47cd-ac97-d5c7168699ab