Transitions XTRActive New Generation

Komfort widzenia podczas jazdy z Transitions XTRActive

Szyby przednie w samochodach blokują światło UV, a ponieważ standardowe soczewki fotochromowe aktywują się pod wpływem promieniowania UV, nie zabarwiają się w aucie. Dzięki unikalnej technologii i czułości na światło widzialne, szkła Transitions XTRActive New Gen ciemnieją za przednią szybą samochodu, aby chronić oczy przed oślepieniem i światłem słonecznym podczas jazdy.

Codzienna pielęgnacja oczu

Światło jest niezbędne dla naszego wzroku oraz dobrego samopoczucia.

Niestety, część promieniowania jest szkodliwa dla wzroku, ponieważ  może być czynnikiem przyczyniającym się do chorób oczu, takich jak zaćma i AMD.

Technologia Transitions blokuje 100% promieni świetlnych UVA i UVB oraz selektywnie filtruje szkodliwe promieniowanie niebieskofioletowe, które emitowane jest przez źródła światła w pomieszczeniach, a na zewnątrz – przez słońce.

Dzięki szkłom Transitions masz pewność, że Twój wzrok chroniony jest przez cały czas.

Delikatne zabarwienie Transitions XTRActive

Dzięki subtelnemu zabarwieniu w pomieszczeniach, szkła Transitions XTRActive New Gen chronią przed rażącym sztucznym światłem.

To idealne rozwiązanie, jeśli cierpisz na wrażliwość na światło lub szukasz po prostu wygodnych okularów.

Więcej informacji i rezerwacja wizyty z doborem szkieł

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szkłach marki numer 1 w Polsce – Essilor zapytaj o informację naszych doradców w sklepie stacjonarnym.

Więcej możesz przeczytać również w artykułach opisowych szkła korekcyjne.

Jeśli chciałbyś umówić się na badania w naszej poradni które wykona dla Ciebie specjalista Optometrii i pomoże dobrać szkła korekcyjne zachęcamy do rezerwacji wizyty tutaj:

https://global.essilor.com/pl/wyszukiwarka-optykow/szukaj#/practice/e4a9aa60-5cda-47cd-ac97-d5c7168699ab