Varilux X Design

Varilux X Design

Szkła Varilux X to najlepsze szkła zmiennoogniskowe, zapewniają wyraźne widzenie na wyciągnięcie ręki, komfortowe i płynne widzenie na każdą odległość dzięki unikalnemu połączeniu 3 rewolucyjnych technologii. Dzięki tym szkłom możemy ruszać głową w bardziej naturalny sposób nie musimy już szukać konkretnego punktu wyraźnego widzenia.

Technologia XTend

Znacząco redukuje potrzebę ruszania głową w celu znalezienia obszaru na szkle, które zapewni wyraźne widzenie.
Technologia Xtend to optymalizacja strefy widzenia w bliży. Sprawia, że uchwycisz wszystkie istotne dla Ciebie rzeczy w Twojej najbliższej przestrzeni. Twoich bliskich, wiadomości na smartfonie, biurko, książki – wszystko, co naprawdę dla Ciebie ważne.

Technologia Nanoptix

Załóż okulary i czuj się pewnie każdego dnia, nawet w ruchu. Technologia Nanoptix całkowicie zmieni Twoje szkła, aby maksymalnie zminimalizować zniekształcenia obrazu, dzięki czemu natychmiastowo zaadaptujesz się do nowych okularów. Będziesz chciał w nich chodzić cały dzień.

Technologia SynchronEyes

Ciesz się szerokim polem widzenia, zobacz wszystko co dla Ciebie istotne. Twoje oczy nieustannie ze sobą współpracują, aby zapewnić Ci jeden wyraźny obraz. Nie pozwól, aby szkła progresywne to zaburzyły, poczuj korzyści płynące z technologii Synchroneyes. Zobacz wyraźnie na jeszcze większym obszarze soczewki.

Wyraźne widzenie w zasięgu ręki

Poprzednie generacje szkieł progresywnych wymagały od użytkowników ruchów głową, aby znaleźć punkt soczewki, w którym widzenie jest wyraźne. W szkłach Varilux X series poruszasz głową w bardziej naturalny sposób. Nie musisz już szukać konkretnego punktu wyraźnego widzenia, ponieważ Varilux X bierze pod uwagę sposób w jaki funkcjonujesz w bliży i odległościach pośrednich.

Twoje oczy zasługują na precyzje

Nowa era badania wzroku pozwala zapewnić bardziej precyzyjną korekcję wzroku w szkłach Varilux X series. Technologię AVA, Advanced Vision Accuracy, można zintegrować z Varilux X series, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał Twoich oczu. Dostrzeż wszystkie kolory otaczającej Cię rzeczywistości.

Więcej informacji i rezerwacja wizyty z doborem szkieł

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szkłach marki numer 1 w Polsce – Essilor zapytaj o informację naszych doradców w sklepie stacjonarnym.

Więcej możesz przeczytać również w artykułach opisowych szkła korekcyjne.

Jeśli chciałbyś umówić się na badania w naszej poradni które wykona dla Ciebie specjalista Optometrii i pomoże dobrać szkła korekcyjne zachęcamy do rezerwacji wizyty tutaj:

https://global.essilor.com/pl/wyszukiwarka-optykow/szukaj#/practice/e4a9aa60-5cda-47cd-ac97-d5c7168699ab