Crizal Prevencia

Crizal Prevencia

Crizal Prevencia to innowacyjna powłoka która gwarantuje ochronę wzroku na najwyższym poziomie. Blokuje ona szkodliwe promienie UV i światło niebiesko-fioletowe przepuszczając przy tym zdrowe światło. Powłoka zapewnia nam również ochronę przed odbiciami światła, zabrudzeniami, zarysowaniami czy też kurzem i wodą.

Światło jest wszędzie

Większość widma światła widzialnego jest niezbędna dla naszego wzroku i dobrego samopoczucia. Pomaga nam zobaczyć i regulować naszą wydajność poznawczą. Jednak część widma światła złożona z światła UV i niebieskofioletowego może być przyczyną przedwczesnego starzenia się oczu. Crizal Prevencia zapewnia ochronę przed szkodliwym światłem, jednocześnie zachowoując dobre samopoczucie.

Trwałe soczewki

Twoje szkła każdego dnia poddane są różnym czynnikom zewnętrznym. Plamy z naturalnych olejków, kropelki wody wynikające ze zmiany pogody i potencjalne ryzyko zadrapań, mogą wpłynąć na wydajność szkieł, a co za tym idzie na jakość widzenia. Crizal Prevencia są odporne na zarysowania, wodę, rozmazywanie i kurz, co oznacza, że są chronione przed codziennymi przeszkodami w wyraźnym widzeniu.