Crizal Prevencia

Crizal Prevencia

Crizal Prevencia to innowacyjna powłoka która gwarantuje ochronę wzroku na najwyższym poziomie. Blokuje ona szkodliwe promienie UV i światło niebiesko-fioletowe przepuszczając przy tym zdrowe światło. Powłoka zapewnia nam również ochronę przed odbiciami światła, zabrudzeniami, zarysowaniami czy też kurzem i wodą.

Światło jest wszędzie

Większość widma światła widzialnego jest niezbędna dla naszego wzroku i dobrego samopoczucia. Pomaga nam zobaczyć i regulować naszą wydajność poznawczą. Jednak część widma światła złożona z światła UV i niebieskofioletowego może być przyczyną przedwczesnego starzenia się oczu. Crizal Prevencia zapewnia ochronę przed szkodliwym światłem, jednocześnie zachowując dobre samopoczucie.

Crizal Prevencia – Trwałość soczewki

Twoje szkła każdego dnia poddane są różnym czynnikom zewnętrznym. Plamy z naturalnych olejków, kropelki wody wynikające ze zmiany pogody i potencjalne ryzyko zadrapań, mogą wpłynąć na wydajność szkieł, a co za tym idzie na jakość widzenia. Szkła z tej kolekcji są odporne na zarysowania, wodę, rozmazywanie i kurz, co oznacza, że są chronione przed codziennymi przeszkodami w wyraźnym widzeniu.

Więcej informacji i rezerwacja wizyty z doborem szkieł

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szkłach marki numer 1 w Polsce – Essilor zapytaj o informację naszych doradców w sklepie stacjonarnym.

Więcej możesz przeczytać również w artykułach opisowych szkła korekcyjne.

Jeśli chciałbyś umówić się na badania w naszej poradni które wykona dla Ciebie specjalista Optometrii i pomoże dobrać szkła korekcyjne zachęcamy do rezerwacji wizyty tutaj:

https://global.essilor.com/pl/wyszukiwarka-optykow/szukaj#/practice/e4a9aa60-5cda-47cd-ac97-d5c7168699ab