Essilor StreetLife

Essilor StreetLife – Komfort oraz bezpieczeństwo

Corocznie w Polsce jak i na świecie, na drogach pojawia się coraz więcej pojazdów samochodowych, a my sami spędzamy w nim coraz więcej czasu pokonując trasy liczące dziesiątki czy nawet setki kilometrów.

Podróże nocą, są szczególnie niebezpieczne, ponieważ widzimy więcej nie naturalnego światła z np.: samochodów, oświetleń drogowych, billboardów.

Szkła okularowe ESSILOR Streetlife przychodzą nam z pomocą, dzięki ich specjalnym zastosowaniom, dzięki technologii EyeDrive, możemy mieć pewność redukcji odblasków aż o 90%, zapewnia również wyraźną widoczność na każdą odległość jak i szeroką strefę widoczności.

Innowacyjna technologia EyeDrive

Technologia EyeDrive przekracza możliwości zwykłej soczewki antyrefleksyjnej, dzięki nim możemy wszystko widzieć poprawnie w dzień jak i noc. Szkła są odporne na kurz, zarysowania, smugi, wodę. W szkłach EyeDrive nie widać również rażących odblasków.

Okulary ESSILOR Streetlife świetnie sprawdzą się do użytku codziennego lub też jako dodatkowa para.

Więcej informacji i rezerwacja wizyty z doborem szkieł

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szkłach marki numer 1 w Polsce – Essilor zapytaj o informację naszych doradców w sklepie stacjonarnym.

Więcej możesz przeczytać również w artykułach opisowych szkła korekcyjne.

Jeśli chciałbyś umówić się na badania w naszej poradni które wykona dla Ciebie specjalista Optometrii i pomoże dobrać szkła korekcyjne zachęcamy do rezerwacji wizyty tutaj:

https://global.essilor.com/pl/wyszukiwarka-optykow/szukaj#/practice/e4a9aa60-5cda-47cd-ac97-d5c7168699ab