AVA? Przełomowa droga do najwyższej precyzji.

LUDZKIE OCZY POSIADAJĄ POTENCJAŁ ZNACZNIE WIĘKSZY NIŻ MYŚLIMY

Decydując się na soczewki korekcyjne z systemem AVA zyskujesz precyzję i głębię widzenia, a różnica w cenie to tylko 120zł od cen standardowych szkieł!

 

 

Jeśli nie znosisz jasności w standardowej rozdzielczości telewizora to dlaczego miałbyś korzystać ze swoich soczewek?

Dzięki najbardziej wyrafinowanej korekcji i soczewkom Twoje oczy mogą na przykład rozpoznać 200 odcieni niebieskiego!

 

Zobacz świat tak, jak powinien być widziany bez żadnych ograniczeń ze strony soczewek.

Każdy szczegół zostanie uchwycony dzięki technologii AVA ? dostępnej z szeroką gamą soczewek Varilux i pojedynczych soczewek Eyezen.

Odczuj różnicę w postrzeganiu głębi kolorów i ciesz się barwami życia na nowo !

 

Zarejestruj się na badania już dziś! Lub dowiedz się więcej o precyzyjnych urządzeniach diagnostycznych tutaj.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Jakie są korzyści precyzyjnych szkieł AVA??

Ponieważ Twoje szkła są szyte na miarę, z uwzględnieniem parametrów indywidualnych oraz precyzyjnej recepty AVA?, będziesz widział wyraźnie i komfortowo.

Czy AVA? jest dostępna na wszystkich szkłach Essilor?

AVA? dostępna jest na szkłach progresywnych Varilux? oraz szkłach jednoogniskowych Eyezen?.

Dla prezbiopów, Varilux? to szkła progresywne numer 1 na świecie, polecane przez profesjonalistów ochrony wzroku. Zapewniają widzenie bez wysiłku na każdą odległość. Teraz możesz kupić Varilux? z AVA?.

Dla młodszych użytkowników proponujemy Eyezen? zaprojektowany dla cyfrowego życia. Pomaga chronić i relaksować Twój wzrok. Teraz możesz kupić Eyezen? z AVA?.

Czy będę widział różnicę pomiędzy obecną receptą a receptą AVA??

1. Podczas badania wzroku będziemy zadawać Ci różne pytania i możesz odpowiedzieć ?Nie wiem / nie widzę różnicy? na każdym etapie badania.
2. Jeżeli podasz niewłaściwą odpowiedź, nie musisz się martwić. Nie będzie to miało wpływu na końcową receptę. Badanie jest proste i w 100% bezbolesne.
3. Po kilku minutach badania lekarz wyświetli na ekranie obraz rzeczywistej sytuacji, tak abyś mógł ocenić i porównać dotychczas stosowaną korekcję oraz nową.

Czy na samej recepcie będzie widoczna różnica pomiędzy starą receptą a receptą AVA??

Wada wzroku mierzona jest w dioptriach (D), w klasycznych warunkach określamy wadę wzroku z dokładnością do 0,25 dioptrii (D). Możesz zauważyć, że Twoja obecna korekcja ma końcówkę ,25D, ,50D, ,075D lub po prostu ,00D. Nasze ostatnie badania wykazały, że 95% populacji ma bardziej czuły układ wzrokowy niż obecnie stosowana dokładność korekcji 0,25 dioptrii.

Uwzględniając ten fakt, wprowadziliśmy rewolucyjny proces pomiarowy, aby zapewnić Ci precyzję widzenia podczas korzystania z okularów korekcyjnych. Dlaczego rewolucyjny? Ponieważ Twoje szkła mogą być wykonane z uwzględnieniem recepty o dokładności 0,01 dioptrii zamiast być zaokrąglane w górę lub w dół.

Czym jest recepta?

Recepta jest wynikiem badania wzroku, który umożliwia optykowi zamówienie odpowiednich szkieł, które skorygują Twoją wadę wzroku. Następnie soczewki są szlifowane, aby dopasować je do kształtu wybranej przez Ciebie oprawy.

  Zarejestruj się już dziś na badanie wzroku z wykorzystaniem najnowszej technologii.  Czytaj regulamin RODO

  Precyzja i dokładność systemu AVA?

  Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z okularami, czy też nosisz je od lat, prawdopodobnie spotkałeś się już z terminem recepty na okulary.

  Twoja recepta jest wynikiem badania wzroku przez lekarza specjalistę i pozwala optykowi na dobranie odpowiednich soczewek w celu skorygowania Twojej wady wzroku.

  Firma Essilor po latach badań naukowych i analizach ponad 100 tysięcy parametrów widzenia dokonała przełomu w dziedzinie precyzyjnego widzenia AVA ? – Advanced Vision Accuracy ?

  AVA? w połączeniu z Vision-R 800

  Dzięki najnowszemu i precyzyjnemu zestawowi urządzeń diagnostycznych Vision-R 800 wykonujemy badania i diagnostykę wzroku z dokładnością do 0,01D, a dzięki technologii AVA ? możemy opracować soczewki okularowe specjalnie na Twoją receptę.

  Bez względu na receptę na soczewki; + 1,27D, -6,12D lub -11,12D, nowe szkła można wytwarzać z dokładnością do 0,01 dioptrii.

  Zamiast zaokrąglać je w górę lub w dół o obecnie sugerowane skale korekty wynoszącą 0,25 dioptrii możemy wyprodukować szkła idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  OPTYCZNY PRZEŁOM

  Wzrok i soczewki korekcyjne mierzone są w dioptriach.

  Przez dziesięciolecia oczy były mierzone do ćwierć dioptrii (D), być może zauważyłeś, że Twoja recepta kończy się na .25D, .50D .75D lub tylko .00D.

  Jest to zgodne z obecnymi standardami korekcji, ale ogranicza dokładność soczewek korekcyjnych i zasadniczo może ograniczać wrażenia,

  ponieważ Twoje oczy mogą postrzegać ze znacznie wyższą precyzją!

  To jak noszenie garnituru lub sukienki, która jest w twoim rozmiarze, ale nie do końca pasuje do twoich dokładnych wymiarów.

  WZROK TO BEZCENNY ZMYSŁ

  Dobrze widzieć, to czerpać radość z każdej chwili w szczegółach i barwach, bez żadnych kompromisów.

  95% populacji ma bardziej wrażliwy wzrok niż dotychczas stosowana dokładność korekcji zmysłu wzroku wynosząca 0,25 dioptrii.

  AVA? Okulary szyte na miarę

  Dlatego Essilor wprowadził system AVA? ? Advanced Vision Accuracy, który to dzięki doświadczeniu w trzech krokach wiedzie nas do uzyskania maksymalnie możliwej precyzji widzenia.

  1.Badanie wzroku ? najnowsza technologia wykorzystana w unitach badawczych pozwala lekarzowi zbadać wadę wzroku poprzez komfortowe i najdokładniejsze badanie poprzez urządzenie sterowane komputerem. Seria badań które przeprowadza lekarz przy współpracy z pacjentem poprzez zadawanie pytań i odpowiadania na nie, sprawia, że osoba badana jest w stanie uzyskać najbardziej precyzyjny wynik wady wzroku.

  2.Personalizacja ? to moment gdy Lekarz przeprowadzając wywiad z pacjentem stwierdza i zaleca rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiednie i wygodne na co dzień dla pacjenta. Nowa opcja zamawiania soczewek AVA? pozwala na zaprojektowanie soczewek okularowych z dokładnością do 0,01 Dioptrii.

  3.Soczewka okularowa ? przez lata swojej działalności firma Essilor stworzyła jedne z najlepszych w Polsce soczewki okularowe, które na życzenie klienta wzbogaca powłokami uszlachetniającymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów np. Soczewki z powłokami dla kierowców, lub osób pracujących przed komputerem.