Miu Miu

Miu Miu

Okulary Miu Miu dedykowane są nowoczesnym, odważnym kobietom, podążającym za modą i lubiących zabawę z trendami, gdyż modele okularów są bardzo zauważalne i nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Modele okularów korekcyjnych marki Miu Miu charakteryzuje odważne, charakterystyczne zdobienie, duże, widoczne na twarzy oprawki o bardzo kobiecym designie, często tzw. oversized.I określenia te dotyczą również z reguły bardziej zachowawczych modeli okularów korekcyjnych, a nie tylko przeciwsłonecznych. Oczywiście z myślą o Paniach, które chciałyby założyć oprawki tej marki, w ofercie znajdziemy również delikatniejsze, choć również bardzo charakterystyczne modele.

Okulary Miu Miu, choć minimalistyczne i klasyczne, różnią się między sobą w zależności od konkretnego modelu. W Kodano.pl przygotowaliśmy dla Ciebie zarówno owalne, jak i prostokątne oprawki, a także ponadczasowe ?kocie oczy?. Co do kolorów oprawek, te mieszczą się w kategorii stonowanych: czerni, szarości, beżów, ale również delikatnego różu i złota. Dzięki temu okulary miu miu nie pasują tylko do jednej stylizacji; śmiało możesz je założyć nawet na najbardziej oficjalną okazję, mając pewność, że będziesz wyglądać elegancko i stosownie.

Znane aktorki takie jak Mischa Barton i Dakota Johnson zostały już sfotografowane w okularach Miu Miu. Aktorka Elle Fanning również uwielbia nosić ekstrawaganckie modele ponieważ doskonale pasują do każdego modnego stroju i powinny być częścią repertuaru każdego trendsettera.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]